Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
Kierunek: Elektrotechnika          Specjalność: Współczesne systemy trakcji elektrycznej
Stopień: drugi          Profil: Ogólnoakademicki          Tryb: niestacjonarne
Lp.Rok ak. wejścia planu: 2015/2016
Data aktualizacji: 10-06-2015
Suma
godz.
ECTSKod kierunku: Eleksemestry
IIIIIIIV
WCLKPWCLKPEWCLKPEWCLKPEWCLKPE
PDPrzedmioty dyplomowe20221010101022
21Seminarium dyplomowe10210102
22Praca dyplomowa magisterska1020101020
PKPrzedmioty kierunkowe100144010302020205201010209
7Systemy elektromechaniczne203101010103
8Mikroprocesorowe urządzenia sterowania202101010102
14Zakłócenia w układach elektroenergetycznych3041010101010104E
15S3 obieralne nr 1
3051010101010105
POPrzedmioty ogólne30230151151
1Język obcy w technice30230151151
PPPrzedmioty podstawowe12013652015206520152013
2Wybrane zagadnienia teorii obwodów455252025205E
4Metody numeryczne w elektrotechnice455252025205E
6Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych303151515153
PWPrzedmioty specjalnościowe30040140203520852020655520301655152025141015104
3Wybrane zagadnienia teorii trakcji203101010103
5Nowoczesne maszyny elektryczne pojazdów203101010103
9Zespolone pojazdy trakcyjne254151015104
10Sieci trakcyjne kolei dużych prędkości204101010104E
11Układy zasilania dla trakcji prądu stałego i przemiennego25310510105103
12Układy sterowania wielosystemowych pojazdów trakcyjnych4052010102010105E
13Kompatybilność systemów trakcyjnych z układami sterowania252151015102
16S3 obieralne nr 2
30315510155103
17S3 obieralne nr 3
305151515155E
18S3 obieralne nr 4
304102010204
19S4 obieralne nr 1
202101010102
20S4 obieralne nr 2
15215152
Razem570911402035208585351520202075204030227510252045231015102026
57017516517555
Egzaminy6222
Litera "E" przy liczbie punktów ECTS wskazuje egzamin z danego przedmiotu.
Legenda: W - wykłady, C - ćwiczenia, L - laboratoria, K - laboratoria komputerowe, P - projekty, - .
Pobierz ten plan w pliku XLS

Linki do przedmiotów z list


S3 obieralne nr 1
PW15a Elektryczne napędy przekształtnikowe
PW15b Automatyka napędu elektrycznego

S3 obieralne nr 2
PW16a Konstrukcje sieci trakcyjnych
PW16b Elementy budowy pojazdów szynowych

S3 obieralne nr 3
PW17a Układy sterowania ruchem
PW17b System ERTMS w Europie

S3 obieralne nr 4
PW18a AutoCad w projektowaniu systemów trakcyjnych
PW18b Modelowanie układów trakcyjnych Pspice

S4 obieralne nr 1
PW19a Trakcyjne zasobniki energii
PW19b Samochody elektryczne

S4 obieralne nr 2
PW20a TSI dla kolei dużych prędkości
PW20b Normalizacja w transporcie szynowym