Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
Kierunek: Elektrotechnika          Specjalność: Monitoring i diagnostyka układów elektrycznych
Stopień: drugi          Profil: Ogólnoakademicki          Tryb: niestacjonarne
Lp.Rok ak. wejścia planu: 2013/2014
Data aktualizacji: 18-04-2013
Suma
godz.
ECTSKod kierunku: Eleksemestry
IIIIIIIV
WCLKPWCLKPEWCLKPEWCLKPEWCLKPE
PDPrzedmioty dyplomowe20221010101022
22Seminarium dyplomowe10210102
23Praca dyplomowa magisterska1020101020
PKPrzedmioty kierunkowe1952380104025405020152012301020102011
7Systemy elektromechaniczne203101010103
8Mikroprocesorowe urządzenia sterowania202101010102
9Przetwarzanie i transmisja sygnałów elektrycznych3541510101510104
12S2 obieralne nr 2
30315510155103
14Zakłócenia w układach elektroenergetycznych3041010101010104E
14S3 obieralne nr 1
3041010101010104
15Technika zabezpieczeń układów elektrycznych3031010101010103
POPrzedmioty ogólne30230151151
1Język obcy30230151151
PPPrzedmioty podstawowe14016752515257525152516
2Wybrane zagadnienia teorii obwodów455252025205E
3Problemy i metody elektromagnetyzmu203105510553
4Metody numeryczne w elektrotechnice455252025205E
6Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych303151515153
PWPrzedmioty specjalnościowe21027903520651010104251052084010152511155104
5Systemy akwizycji dla monitoringu i diagnostyki3041010101010104
10Problemy i metody diagnostyki3051010101010105E
11S2 obieralne nr 1
30315510155103
16Modele diagnostyczne układów elektrycznych3051010101010105E
17S3 obieralne nr 2
202105510552
18S3 obieralne nr 3
202105510552
19S3 obieralne nr 4
202105510552
20Systemy SCADA203105510553
21Ekonomiczne aspekty diagnostyki10155551
Razem59590903520658540252510217515302040217010302545221515101026
59518518018050
Egzaminy5212
Litera "E" przy liczbie punktów ECTS wskazuje egzamin z danego przedmiotu.
Legenda: W - wykłady, C - ćwiczenia, L - laboratoria, K - laboratoria komputerowe, P - projekty, - .
Pobierz ten plan w pliku XLS

Linki do przedmiotów z list


S2 obieralne nr 2
PK12a Modelowanie cyfrowe układów energoelektronicznych
PK12b Energoelektronika przemysłowa

S2 obieralne nr 1
PW11a Inżynieria sterowania
PW11b Metody i algorytmy automatyki

S3 obieralne nr 1
PW15a Elektryczne napędy przekształtnikowe
PW15b Automatyka napędu elektrycznego

S3 obieralne nr 2
PW17a Inteligentne techniki monitoringu i sterowania układów elekt
PW17b Metody sztucznej inteligencji w diagnostyce

S3 obieralne nr 3
PW18a Diagnostyka układów izolacyjnych
PW18b Monitorowanie układów rozproszonych w elektroenergetyce

S3 obieralne nr 4
PW19a Diagnostyka procesów przemysłowych
PW19b Diagnostyka wibroakustyczna maszyn